Architektura centrum danych ASAP firmy Cisco

Korzyści

Przekształć swoją firmę dzięki hybrydowej 
infrastrukturze IT, 
-  która wykorzystuje zalety chmury w modelu ukierunkowanym na aplikacje, dzięki czemu organizacje IT mogą korzystać z wielu centrów danych znajdujących się na terenie firmy oraz z dowolnej liczby chmur w celu wdrażania aplikacji w optymalnym środowisku.

Zwiększ jednocześnie sprawność i bezpieczeństwo,
- co pozwoli działom IT zarządzać infrastrukturą i zachować zgodność, przy równoczesnym zaspokajaniu bieżących potrzeb działów biznesowych i programistów aplikacji.

Maksymalizuj wydajność aplikacji
-pomagając firmom oferować spójne i niezawodne środowiska użytkownika aplikacji bez opóźnień 
lub przerw w świadczeniu usług

Firmy muszą stawić czoła ogromnej presji  związanej z konkurencją. Aby osiągnąć sukces, czy choćby tylko przetrwać, muszą błyskawicznie przystosowywać się do  nieustannie zmieniających się warunków w każdej branży i sektorze. Co to oznacza dla liderów w dziedzinie IT? Transformację na wszystkich frontach. Już same czynniki promujące transformację cyfrową wśród firm wywierają nacisk na organizacje IT w zakresie wprowadzenia odpowiednich przekształceń. Firmy osiągają sukcesy i ponoszą porażki  z powodu aplikacji, które oferują swoim klientom i pracownikom. Dostęp bez opóźnień i bez przerw, 24 godziny na dobę, to nowy standard. Klienci, którzy nie dostają tego, czego chcą i kiedy chcą, odchodzą do konkurencji. 

Produkty do ujednoliconego centrum danych

Rozwiązanie Unified Computing System

Rozwiązanie firmy Cisco umożliwia skalowanie świadczenia usług i uproszczenie wymagań dotyczących konfiguracji, zasilania, chłodzenia i okablowania centrów danych oraz zarządzania nimi.

Przełączanie w centrach danych
Większa sprawność działania, uproszczenie operacji i ochrona inwestycji dzięki elastycznej architekturze technologii przełączania dla centrów danych.

Automatyzacja centrów danych i zarządzanie nimi
Większa wydajność dzięki produktom automatyzującym działanie infrastruktury IT pozwala zaoszczędzić czas oraz uzyskać doskonały wgląd w informacje i lepszą kontrolę nad operacjami.

Sieci pamięci masowych
Rozwiązania Cisco MDS wyznaczają nowy punkt odniesienia dla sieci pamięci masowych o największej wydajności, niezawodności i elastyczności architektury.

Sieci wirtualne
Rozbudowa sieci w centrum danych o technologię analizy wirtualizacji firmy Cisco zapewnia dobrze zabezpieczone usługi z obsługą wielu dzierżawców.

Więcej informacji można znaleźć na stronie 
www.cisco.com