Cloud PBX-PSTN

Usługa Cloud PBX obejmuje:

Odbieranie/inicjowanie połączeń (według nazwiska lub numeru)
Odbieraj połączenia przychodzące jednym dotknięciem. Nawiązuj połączenia wychodzące, wybierając pełny numer telefonu lub po prostu klikając nazwę w programie Skype dla firm albo programie Outlook.

Zawieszanie/wznawianie połączeń
Obsługuj wiele połączeń w tym samym czasie. Wystarczy odebrać kolejne połączenie przychodzące lub nawiązać połączenie wychodzące, aby automatycznie zawiesić Twoje bieżącą rozmowę.

Historia połączeń
Monitoruj wszystkie swoje konwersacje w jednym miejscu — od wiadomości błyskawicznych i rozmów telefonicznych do spontanicznych i zaplanowanych spotkań. Wszystko to jest rejestrowane w historii połączeń i przechowywane w programie Exchange.

Delegowanie połączeń i połączenia w imieniu innej osoby
Nawiązuj i odbieraj połączenia w imieniu kierownika, któremu pomagasz. Powiadomienia ułatwiają wszystkim uczestnikom zorientowanie się, kiedy połączenia są odbierane lub wykonywane dla innej osoby.

Przełączanie połączeń (ślepe, konsultacyjne i komórkowe)
Przełączaj połączenia z komputera do telefonu IP, urządzenia przenośnego lub tabletu albo dowolnej ich kombinacji.

Kolejkowanie połączenia po stronie odbierającego
Musisz porozmawiać z kimś, gdy jest on niedostępny? Możesz łatwo oznaczać osoby i otrzymywać powiadomienia o zmianach ich obecności i gotowości do odbierania połączeń telefonicznych.

ID wywołującego
Połączenia w ramach Twojej firmy zawierają szczegółowe informacje na temat identyfikatora wywołującego pobrane z katalogu firmowego, dzięki czemu możesz zobaczyć zdjęcie i stanowisko, a nie tylko numer telefonu.

Połączenie oczekujące
Gdy w trakcie rozmowy lub spotkania przychodzi połączenie, oprócz zwykłego powiadomienia, otrzymujesz dodatkowe, ciche powiadomienie, dzięki czemu możesz odebrać połączenie lub przekazać je do poczty głosowej.

Przekazywanie połączeń i jednoczesne dzwonienie
Już nigdy nie przegapisz połączenia dzięki funkcji przekazywania połączeń i jednoczesnego dzwonienia. Skonfiguruj reguły przekazywania połączeń, aby Twoje połączenia mogły podążać za Tobą. Możesz przekazywać je do współpracowników lub do poczty głosowej.

Klienci dla komputerów PC, Mac i urządzeń przenośnych
Korzystaj z niezawodnych funkcji połączeń na urządzeniach, których już używasz — od tabletów i telefonów komórkowych do komputerów PC i stacjonarnych telefonów IP.

Przełączanie urządzeń
Musisz szybko przenieść połączenie z zestawu słuchawkowego na telefon głośnomówiący? Wystarczy kilka kliknięć, aby łatwo odtwarzać Twoje połączenie lub spotkanie na innym urządzeniu.

Dzwonienie dystynktywne
Odtwarzaj różne dzwonki dla różnych rodzajów połączeń, które otrzymujesz każdego dnia, aby szybko rozpoznać, kto do Ciebie dzwoni.

Przekierowywanie połączeń w przypadku funkcji „nie przeszkadzać” i blokowanie połączeń
Pracujesz nad czymś pilnym? Kontroluj komunikację przychodzącą za pomocą funkcji obecności. Możesz łatwo zablokować całą komunikację przychodzącą z wyjątkiem wyraźnie wskazanych połączeń.

Przekierowywanie połączeń za pomocą kalendarza przedsiębiorstwa
Włączaj i wyłączaj przekazywanie połączeń i jednoczesne dzwonienie w programie Skype dla firm za pomocą godzin pracy z kalendarza programu Exchange, aby zachować kontrolę nad połączeniami i swoim czasem.

Zintegrowana konsola wybierania numerów
Szybko nawiązuj połączenia wychodzące przy użyciu programu Skype dla firm. Wybieraj według nazwy lub według numeru w dowolnym miejscu na pasku wyszukiwania i w konsoli wybierania numerów.

Muzyka podczas zawieszonego połączenia
Po zawieszeniu połączenia jest odtwarzana muzyka. W ten sposób osoby dzwoniące są informowane o tym, że w dalszym ciągu tam jesteś i że połączenie nie zostało przypadkowo rozłączone.

Kwalifikowane telefony stacjonarne IP
Wybierz jeden z wielu różnych telefonów stacjonarnych, które są zgodne z programem Skype dla firm. Oprócz zaawansowanych funkcji połączeń zapewniają one doskonałą jakość dźwięku i łatwość obsługi.

Program Skype i połączenia sfederowane
Wyszukaj dowolną osobę w katalogu programu Skype. Następnie nawiąż połączenie, rozmawiaj i współpracuj ze wszystkimi — klientami, firmami oraz znajomymi i rodziną — bez zagrożenia bezpieczeństwa.

Połączenia zespołowe
Możesz łatwo łączyć się ze swoim zespołem, nie angażując informatyków do wykonywania dodatkowych czynności. Funkcja połączeń zespołowych umożliwia wysyłanie Twoich połączeń do zespołu natychmiast lub po określonym czasie.

Monitor rozmowy wideo
Wykonuj wiele zadań podczas spotkania, nie tracąc z oczu tego, co się dzieje. Oglądaj nazwę rozmówcy i strumień wideo w małym oknie przestawnym, aby móc zawsze odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Poczta głosowa
Przechowuj całą pocztę głosową w skrzynce pocztowej programu Exchange i udostępniaj ją za pośrednictwem programu Skype dla firm na komputerze, urządzeniu przenośnym i telefonie IP.

Połączenia konferencyjne z siecią PSTN obejmują następujące funkcje:

Płatny numer dostępowy
Dołącz do części audio spotkania z praktycznie dowolnego miejsca, wybierając numer telefonu PSTN i wprowadzając kod dostępu konferencji. Uprość swoje spotkania, tworząc jeden dostępowy numer telefonu dla wszystkich uczestników.

Oddzwanianie
Zadzwoń do innych uczestników spotkania w trakcie jego trwania. Po dołączeniu do spotkania możesz przenieść trwające spotkanie na swój telefon. Połączenia wychodzące mogą być krajowe lub międzynarodowe.

Bezpłatny numer dostępowy
Dołącz do spotkania, wybierając bezpłatny numer i wprowadzając numer PIN. Funkcja dostępna na wszystkich rynkach.