Platforma Pexip Infinity

Pexip Infinity jest wielokrotnie nagradzaną platformą oferująca usługi integracji różnych światów wideokonferencyjnych. Dołącz do spotkania przy pomocy: klasycznego terminala wideokonferencyjnego, Microsoft Skype for Business lub Surface Hub, albo każdą dowolną przeglądarką internetową. 

Rozwiązuje łamigłówkę wideokonferencyjnych połączeń każdego z każdym

Pexip Infinity umożliwia połączenia pomiędzy tradycyjnymi (starszymi) terminalami wideokonferencyjnymi, a apikacjami Microsoft Lync i Skype dla Firm, przeglądarkami internetowymi, tabletami, smartfonami czy systemami telefonicznymi. Pexip Infinity łączy różne systemy i technologie wideokonferencyjne w jedno zintegrowane środowisko. To po prostu działa.

wdrożenie voip

Łączy Microsoft Lync i Skype dla Firm z otaczającym światem wideokonferencyjnym

Pexip Infinity doskonale integruje się z już funkcjonującym środowiskiem Microsoft'u. Pozwala użytkownikom Lync'a i Skype'a dla Firm (Skype for Business) prowadzić spotkania z każdym bez względu na to jakie rozwiązanie posiada - Lync/Skype dla Firm, przeglądarkę internetową czy tradycyjne terminale wideokonferencyjne. Oczywiście wszyscy uczestnicy będą korzystać wysokiej jakości dźwięku, obrazu HD i udostępniania prezentacji. Pexip Infinity działa zarówno z serwerami Skype dla Firm, Lync 2013, Lync 2010, jak i z usługą w chmurze Microsoft'u, czyli Lync Online w ramach pakietu Office 365.

Całkowicie programowe rozwiązanie, co gwarantuje natychmiastowe aktualizacje

Ponieważ Pexip Infinity jest zwirtualizowanym oprogramowaniem, to aktualizacje, rozszerzenia i nowe funkcje są dostępne natychmiast po ich opublikowaniu. Decyzja o tym, kiedy i w jaki sposób przeprowadzić aktualizację czy rozbudowę rozwiązania należy wyłącznie do administratora systemu. Pexip Infinity jest instalowany jako wirtualne maszyny na platformach VMware ESXi , Microsoft Hyper-V lub innych, dzięki czemu może być administrowany w taki sam sposób jak inne aplikacje.

integracja skype for business

Wideokonferencje i Unified Communications stają się usługą dostarczaną przez dział IT

Wdrożenie Pexip Infinity odbywa się w taki sam sposób jak każdego innego oprogramowania - we własnym data center, w prywantej chmurze (private cloud) albo w chmurze publicznej (public cloud). Możliwe są też scenariusze hybrydowe, czyli instalacja serwerów w ramach jednego systemu zarówno we własnym data center, jak i w chmurze. Pexip Infinity oferuje prosty model licencjonowania umożliwiający rozproszonym serwerom korzystanie z jednej puli licencji, co pozwala na wygodne zarządzanie systemem z jednego centralnego punktu i zaoszczędzenie sporej części budżetu.

Łatwość użytkowania

Pexip Infinity nie zmusza użytkowników do zmiany sposobu komunikacji. Nie jest wymagana żadna nowa aplikacja, wtyczki, dodatki czy terminale - użytkownicy mogą nadal korzystać z tych samych narzędzi, ale z zupełnie nowymi możliwościami. To pozwala na bardzo szybkie wdrożenia i natychmiastowe rozpoczęcie pracy na nowej platformie bez kosztownych i czasochłonnych szkoleń czy wsparcia ze strony działu IT (helpdesk).

Platforma treecloud

Platforma treecloud umożliwia połączenia pomiędzy tradycyjnymi (starszymi) terminalami wideokonferencyjnymi a aplikacjami Microsoft Lync i Skype dla Firm, przeglądarkami internetowymi, tabletami, smartfonami czy systemami telefonicznymi. Oparta jest na aplikacji Pexip Infinity i łączy różne systemy i technologie audio oraz wideokonferencyjne w jedno zintegrowane środowisko.

Oferujemy
Terminale wideokonferencyjne różnych producentów oraz pełną infrastrukturę wideokonferencyjną

Cisco, Polycom, Pexip, Logitech oraz inne.

Streaming YouTube

Usługa w chmurze to takze możliwośc archiwizacji i streamingu konferencji. 

Dzięki możliwości integracji naszych wirtualnych pokoi konferencyjnych z YouTube, mogą Państwo udstępniać wydarzenia na YouTube w czasie rzeczywistym(streaming na żywo). Aby to zrobić wystarczy tylko nasza usługa i konto na YouTube.

Połączenia z WWW

Nie musisz nic instalować z wystarczy przeglądarka WWW

Wspierane przeglądarki:
- Google Chrome
- Microsoft Internet Explorer
- Apple Safari
- Mozilla Firefox
- Opera

Integracja Skype/Lync

Usługa pozwala na integrację twojego terminala wideokonferencyjnego z usługami Microsoft, Skype for Business, Lync, Office365 czy Skype 

Dzięki integracji naszej usługi z Microsoft możes połaczyć się z Lync, Skype for Business, Skype Online (Office 365)