Logitech Room System

Logitech Room System

Systemy do grupowych spotkań Logitech rewolucjonizują świat wideokonferencji. Dzięki wykorzystaniu oprogramowania Microsoft Skype dla firm połączenia wideo są wyjątkowo intuicyjne i bardzo łatwe w obsłudze. Zastosowanie Logitech Smartdock wraz z Microsoft Surface Pro 4 daje możliwość uczestnictwa w konferencjach wykorzystujących zasoby mostka Microsoft do wielu stron jednocześnie, a dzięki integracji z Microsoft Exchange oraz Outlook organizacja konferencji jest niezwykle prosta.

Nasza oferta to trzy prekonfigurowane zestawy, gotowe do użycia: Basic, Huddle oraz Advanced

   

Czytaj więcej o Skype Room Basic

Czytaj więcej o Skype Room Huddle

Czytaj więcej o Skype Room Advanced

Logitech SmartDock

Logitech® SmartDock to konsola do sterowania obrazem i dźwiękiem, która zrewolucjonizuje wrażenia związane z korzystaniem z programu Skype® dla firm. Wystarczy jedno dotknięcie, aby rozpocząć telekonferencję w dowolnej sali konferencyjnej. Zaprojektowany we współpracy z firmą Microsoft® SmartDock oferuje rozszerzone możliwości I/O dla tabletu Surface® Pro 4,obejmujące obsługę dwóch wyświetlaczy HDMI1, trzy porty USB 3.1 i gigabitowy Ethernet, dzięki czemu administrator może podłączyć rekomendowane urządzenia takie, jak kamery konferencyjne Logitech. 

Wbudowany czujnik ruchu uruchamia system, gdy ktoś wejdzie do pomieszczenia. Udostępnianie treści z laptopa odbywa się błyskawicznie, dzięki wejściu i rejestracji 1080p60 HDMI. Opcjonalny moduł rozszerzeń oferuje jeden kabel o długości 5 m z możliwością podłączenia HDMI, USB, LAN i zasilania oraz umożliwia estetyczną i sprawną instalację na stole konferencyjnym. Obracana wokół osi podstawa z metalowego odlewu zapewnia dodatkowe zabezpieczenie tabletu Surface Pro 4. Połączenie śrub zabezpieczonych przed manipulacją i gniazda z blokadą typu K zapewnia, że Twój tablet jest zawsze na swoim miejscu, gotowy do spotkania.

FUNKCJE I ZALETY Logitech SmartDock:

Konsola sterowania obrazem i dźwiękiem
Konsola SmartDock i tablet Microsoft Surface Pro 4 optymalizują wrażenia podczas współpracy przy użyciu programu Skype® dla firm w miejscach spotkań. Zostaw laptopa na biurku, wejdź do dowolnego miejsca spotkań i rozpocznij zoptymalizowaną wideokonferencję Skype dla firm jednym dotknięciem.

Bezpieczne mocowanie tabletu Surface Pro 4 z zasilaniem
Śruby zabezpieczone przed manipulacją i gniazdo z blokadą typu K zapewniają, że tablet Surface Pro 4 jest zawsze na swoim miejscu, naładowany i gotowy na najważniejsze spotkania — Twoje.

Obracana na osi podpórka z metalowego odlewu
Ta wytrzymała, świetnie zaprojektowana o eleganckiej, industrialnej stylistyce podstawa zapewnia wysokiej klasy mocowanie tabletu Surface Pro 4.

Rozszerzona obsługa we/wy dla tabletu Surface Pro 4
Obsługuje liczne wdrożenia i metody podłączenia urządzenia z podwójnym gniazdem wyświetlacza 1080p, wejściem HDMI do udostępniania treści 1080p60, trzema portami USB 3.1 typu A, gigabitowym Ethernetem i mini-złączem słuchawkowym.

Czujnik ruchu na podczerwień 
Wygodnie aktywuje system, gdy wykryty zostanie ruch w miejscu spotkań i automatycznie przełącza się w tryb hibernacji w celu oszczędzania energii, gdy pomieszczenie jest puste.

Uproszczona instalacja
Opcjonalny ekstender łączy kable HDMI, USB, LAN i zasilania w jednym kablu o długości 5 m, umożliwiając estetyczną instalację na stole konferencyjnym bez gąszczu przewodów.

Zintegrowana obsługa systemu Logitech GROUP w opcjonalnym ekstenderze
Ekstender Logitech SmartDock w połączeniu z systemem Logitech GROUP eliminuje konieczność użycia koncentratora GROUP, zasilacza i powiązanych kabli.

Zaprojektowany we współpracy z firmą Microsoft
Ścisła współpraca firm Logitech i Microsoft zapewnia pełną, bezproblemową integrację z tabletem Surface Pro 4 i programem Skype dla firm.

Konfiguracja kamery typu „plug and play”
Po prostu podłącz kamerę do zasilanego koncentratora przy użyciu dostarczonego kabla 4,9 m, aby błyskawicznie rozpocząć korzystanie.

SmartDock działa ze wszystkimi kamerami konferencyjnymi Logitech ConferenceCam
SmartDock działa z szeroką gamą urządzeń audiowideo w miejscu spotkań. Wszystkie kamery konferencyjne Logitech działają z urządzeniem SmartDock.

Optymalizacja dla programu Skype dla firm
SmartDock umożliwia niedrogą współpracę o wysokiej jakości przy użyciu programu Skype dla firm we wspólnych miejscach spotkań.

Logitech Group

Każde miejsce spotkań może stać się obszarem współpracy wideo. System Logitech GROUP jest równie łatwy w użyciu, jak telefon komórkowy i niedrogi, jak fotel biurowy. Podstawowy system umożliwia prowadzenie spotkań obejmujących maksymalnie 14 osób w jednym pomieszczeniu. Opcjonalne mikrofony rozszerzające pozwalają współpracować nawet 20 osobom. Połączenie USB typu „plug and play” sprawia, że wystarczy podłączyć laptop i rozpocząć spotkanie wideo.

Zoptymalizowany dla grup do 20 osób, system Logitech Group zapewnia krystalicznie czysty dźwięk i ostry jak brzytwa obraz, prostotę „plug and play” oraz zadziwiającą dostępność cenową.

Przykład zastosowania systemo Logitech Smartdock wraz z Logitech Group:

FUNKCJE I ZALETY Logitech Group:

Jakość wideo HD 1080p z szybkością 30 klatek na  sekundę
Wprowadza rzeczywisty obraz Full HD do pomieszczeń konferencyjnych, wyświetlając wyraźnie miny, sygnały niewerbalne i ruchy uczestników.

H.264 z kodowaniem Scalable Video Coding (SVC) i UVC 1.5
Redukuje wykorzystanie procesora i baterii komputera, ponieważ przetwarzanie wideo w kamerze dostosowuje się dynamiczne do dostępnego strumienia bitowego. Pozwala to uzyskać płynniejszy strumień wideo w aplikacjach takich jak Microsoft® Lync® 2013, Skype dla firm, a także w systemie Windows® 8 lub  Windows® 10.

 

 

Pole widzenia 90° z mechanizmem przesuwania w zakresie 260° i pochylania w zakresie 130°
Szerokie pole widzenia oraz płynne sterowanie przesuwaniem i pochylaniem ulepsza współpracę, ponieważ wszystkie osoby w pomieszczeniu są dobrze widoczne.

Powiększanie bezstratne HD 10x
Zbliżenia obiektów i zawartości tablicy z doskonałym poziomem szczegółów i ostrości.

Automatyczne ustawianie ostrości
Obiektyw o wysokiej precyzji automatycznie ustawia ostrość na osobach i obiektach, aby zapewnić ostry obraz miejsca, na które skierowano obiektyw.

Obiektyw z certyfikatem firmy ZEISS®
Zdalne sterowanie kamerą1
5 ustawień wstępnych kamery
Konfiguracja kamery typu „plug and play”

Dwukierunkowy zestaw głośnomówiący
Słuchaj i daj się usłyszeć dzięki rzeczywistemu dźwiękowi, który jest czysty, wyraźny i zrozumiały. Konsola bazy z lanego metalu oferuje zaawansowany dźwięk i intuicyjne elementy sterujące.

Przestrzenny dźwięk
Uczestnicy mogą rozmawiać w obszarze o średnicy 6 m wokół zestawu głośnomówiącego. Zdalni uczestnicy będą ich słyszeć tak, jakby konwersacja odbywała się w tym samym pomieszczeniu.

Technologia formowania wiązki z czterema mikrofonami wielokierunkowymi
Konwersacje brzmią realistycznie i naturalnie dzięki minimalizacji odbić dźwięku (pogłosu) i rozpraszających artefaktów dźwiękowych.

Usuwanie echa akustycznego
Zaawansowana technologia akustyczna redukuje echo, przez co rozmowy brzmią bardziej naturalnie.

Technologia redukcji szumów
Szumy otoczenia i inne rozpraszające dźwięki są eliminowane w celu zapewnienia komfortowej i naturalnie brzmiącej konwersacji po obu stronach połączenia.

Dźwięk o wysokiej przepustowości
Wizualny wskaźnik stanu połączenia
Wyświetlacz LCD przedstawiający identyfikator rozmówcy i inne informacje2

Konfiguracja zestawu głośnomówiącego typu „plug and play”

Zgodność z komputerami Mac® i PC
Po prostu podłącz komputer PC lub Mac®, aby prowadzić spotkania w znajomym środowisku komputerowym. Obsługa większości aplikacji do zunifikowanej komunikacji i wideokonferencji. Użytkownicy mogą korzystać z dowolnego wybranego przez siebie programu komputerowego do obsługi wideokonferencji.

Profesjonalne certyfikaty
Najważniejsze certyfikaty biznesowe (optymalizacja dla programu Microsoft® Lync® 2013, certyfikat programu Skype dla firm oraz zgodność z programami Cisco Jabber® i WebEx®4).

Ścisła integracja z najpopularniejszymi aplikacjami do komunikacji w chmurze
Rozszerzona integracja z członkami programu Logitech Collaboration Program (LCP)5 gwarantuje zintegrowane funkcje podczas korzystania z większości firmowych platform do obsługi wideokonferencji.
Opcjonalne mikrofony