Microsoft Skype dla firm

Połączenia między osobami

Program Skype dla firm umożliwia nawiązywanie połączeń VoIP (voice-over-IP) z użytkownikami w Twojej firmie, użytkownikami programu Skype dla firm w innych firmach i konsumentami korzystającymi z programu Skype na całym świecie. Użytkownicy mogą łatwo dodawać wideo i udostępniać zawartość podczas każdego połączenia.

Wybieranie według nazw z poziomu pakietu Office
Możesz łatwo kontaktować się z innymi osobami wtedy, gdy tego potrzebujesz. Wystarczy dotknąć lub kliknąć odpowiednią pozycję na liście kontaktów w programie Skype dla firm lub kartę kontaktu w dowolnej aplikacji pakietu Office.

Łączność programu Skype
Możesz utrzymywać kontakt, komunikować się i współpracować z osobami z Twojej firmy, klientami, innymi firmami oraz rodziną i znajomymi — z każdym użytkownikiem programu Skype — korzystając z funkcji głosowych i wideo w jakości HD.

Dostęp z dowolnego miejsca

Możesz nawiązywać i odbierać połączenia służbowe w biurze, w domu lub w drodze, korzystając ze swojego numeru służbowego na smartfonie, tablecie, komputerze lub telefonie stacjonarnym. Gdy korzystasz z usługi Office 365, połączenia same Cię znajdują.

Spotkania na Skypie
Spotkania na Skypie oferują funkcje konferencji audio, wideo i konferencji internetowych, z możliwością zaplanowania spotkania z wyprzedzeniem lub rozpoczęcia go w dowolnym momencie. Do spotkania może dołączyć maksymalnie 250 osób, korzystając ze smartfonów, tabletów, komputerów, telefonów oraz urządzeń w sali konferencyjnej.

Dołączanie jednym dotknięciem
Możesz łatwo dołączyć do spotkania jednym dotknięciem lub kliknięciem w kalendarzu, w przypomnieniu o spotkaniu lub w kliencie programu Skype dla firm.

Wieloosobowe połączenia wideo w jakości HD

Konferencje wideo mogą stać się naturalną częścią Twojej codziennej działalności i współpracy dzięki rozdzielczości 1080p i możliwości jednoczesnego wyświetlania na żywo obrazu od maksymalnie 6 osób.

Udostępnianie zawartości

Możesz skoncentrować się na tym, co robisz wspólnie z rozmówcami, nawet gdy jesteście daleko od siebie, dzięki zintegrowanym funkcjom współtworzenia w czasie rzeczywistym, udostępniania pulpitu, udostępniania aplikacji i prezentacji programu PowerPoint.

Emisja spotkania w Skypie

Emisja spotkania w Skypie umożliwia zwiększenie zasięgu spotkań na Skypie do nawet 10 000 uczestników. To doskonałe rozwiązanie w przypadku seminariów internetowych, masowych spotkań i innych prezentacji dla dużej grupy odbiorców. Opcje planowania umożliwiają ograniczenie grupy uczestników do osób w Twojej organizacji lub zorganizowanie spotkania otwartego dla wszystkich użytkowników Internetu.

Zintegrowana kontrola producenta

Możesz prowadzić prezentacje w programie Skype dla firm i zarządzać wszystkimi ich aspektami, jednym dotknięciem określając, czy uczestnicy zobaczą obraz wideo, udostępnianą zawartość, czy oba te elementy. Nie musisz poznawać żadnego osobnego narzędzia.

Przesyłanie strumieniowe za pomocą platformy Azure

Możesz dołączyć do emisji za pomocą przeglądarki na niemal dowolnym urządzeniu i oglądać ją na żywo lub z opóźnieniem, korzystając z wydajnego przesyłania zawartości przez platformę Microsoft Azure, a także wstrzymywać i przewijać emisję jednym dotknięciem.

Dostosowywanie

Oddaj głos publiczności, korzystając z funkcji ankiet i śledzenia upodobań w aplikacji Bing Pulse. Daj odbiorcom możliwość uczestniczenia w konwersacji za pomocą aplikacji Yammer. Dodaj unikatowy adres URL emisji, aby ułatwić uczestnikom zaangażowanie się.

Połączenia konferencyjne z siecią PSTN firmy Microsoft

Oddaj głos publiczności, korzystając z funkcji ankiet i śledzenia upodobań w aplikacji Bing Pulse. Daj odbiorcom możliwość uczestniczenia w konwersacji za pomocą aplikacji Yammer. Dodaj unikatowy adres URL emisji, aby ułatwić uczestnikom zaangażowanie się.

Lokalne dostępowe numery telefonów

Możesz łatwo dołączać do spotkań, korzystając z numeru dostępowego automatycznie umieszczanego we wszystkich zaproszeniach na spotkanie na Skypie, a także wybierać lokalny numer dostępowy w wielu krajach na świecie, aby obniżyć koszt połączenia.

Wykaz uczestników i kontrola nad spotkaniem

Korzystając z wykazu uczestników w programie Skype dla firm, możesz sprawdzić, kto dołączył do spotkania za pośrednictwem Internetu, a kto telefonicznie, zobaczyć, kto obecnie mówi, a także wyciszać poszczególnych uczestników w głośnym otoczeniu, jeśli jest to konieczne.

Urządzenia konferencyjne programu Skype

Rozszerzenie środowiska spotkań na Skypie na dowolne miejsca spotkań z obsługą dźwięku, wideo w jakości HD i udostępniania zawartości.
Microsoft Surface Hub
Microsoft Surface Hub to urządzenie do współpracy o ogromnych możliwościach, które umożliwia udoskonalenie naturalnego sposobu współpracy i wyzwolenie pełnego potencjału Twojego zespołu.

System Skype Room System

Odmień miejsca spotkań, od kameralnych pokoi po duże sale konferencyjne, dzięki zaawansowanemu środowisku programu Skype dla firm sprzyjającemu współpracy. Z łatwością możesz je wdrożyć, korzystać z niego i nim zarządzać. Punktualnie rozpoczynaj łatwo dostępne spotkania i od razu wyświetlaj zawartość na ekranie w sali, a także udostępniaj zawartość uczestnikom zdalnym korzystającym z klientów programu Skype dla firm na smartfonach lub laptopach. 
Oferujemy Systemy Skype Room Systems na platformie Logitech Smartdock jako rozwiązania dla sal konferencyjnych do Skype dla firm.