Wideokonferencje

Tritech New Technologies

wideokonferencje

Systemy Wideokonferencyjne


Producenci oferują rozwiązania oparte na kamerach najwyższej jakości 4K ze wbudowanymi mikrofonami kierunkowymi, które potrafią w inteligenty sposób kadrować osoby uczestniczące w spotkaniu, a poprzez zastosowanie zaawansowanych kodeków obraz przekazywany jest w sposób płynny nawet przy niewielkim pasmie internetowym. Rejestrowanie terminali w usługach chmurowych, takich jak: Zoom, CISCO Spark, Microsoft Skype for Bussines online czy usługa firmy Tritech, jaką jest platforma Treecloud, oferuje nam możliwość połączeń w bardzo prosty sposób z innymi uczestnikami poprzez terminale wideo, przeglądarki internetowe czy aplikacji na telefon i tablet.

Proponowane rozwiązanie:

Tritech

Systemy Wideokonferencyjne dla Skype for Business


Certyfikowane przez Microsoft systemy wideokonferencyjne. (artykuł)

Obecnie Skype dla firm oferuje nam możliwości stworzenia rozwiązań opartych na grupowych system konferencyjnych dla sal. Są to systemy wideo oparte o dedykowaną aplikację Microsoft SRS 2 o wysokiej jakości transmisji wideo oraz głosu. Microsoft Surface Hub to tak naprawdę wysokiej mocy komputer z ekranem 55 lub 84 cali, zoptymalizowany pod kątem pracy w salach konferencyjnych.  

Innym przykładem systemu konferencyjnego do Skype dla firm jest Logitech Smartdock. Idealny zestaw do dowolnej wielkości pomieszczenia. Zarówno dla małych pokojów typu huddle room z kamerami szerokokątnymi, jak i dla dużych sal z kamerą PTZ.

Proponowane rozwiązanie:

 

systemy wideokonferencyjne

Huddle Room


Perfekcyjnym rozwiązaniem wpisującym się zastosowania dla sal konferencyjnych jest system wideokonferencji Logitech Smartdock wraz z zestawem głośnomówiącym, kamerą Logitech MeetUP oraz dowolnym monitorem 50-60”.

Dzięki połączeniu systemu wideokonferencji Logitech Smartdock z systemem Microsoft Skype Room (SRS), możemy w bardzo łatwy sposób zaplanować poprzez Microsoft Outlook nasze spotkanie zarówno z osobami z naszej organizacji, jak i spoza niej.

Proponowane rozwiązanie:

wdrożenie voip

Aplikacje wideo


Aplikacje wideokonferencyjne oferują właściwie wszyscy producenci rozwiązań komunikacyjnych: Zoom, Microsoft Skype dla Firm, CISCO Jabber, CISCO Spark, Polycom czy PEXIP Connect. Umożliwiają one bezpośrednią komunikację video/voice/chat ze sprzętowymi rozwiązaniami wideokonferencyjnymi lub spotkaniami poprzez rozwiązania chmurowe.

Aplikacje te działają zarówno na komputerach PC i MAC, jak również są przystosowane do telefonów i tabletów z systemami operacyjnymi iOS oraz Android.

Podstawowe funkcje:

  • Możliwość korzystania z numeru służbowego z terminalu mobilnego
  • Wideo w rozdzielczości HD (doskonałe efekty w sieci LTE)
  • Aplikacja obsługuje funkcje rozszerzone, takie jak konferencje, przesyłanie oraz wstrzymywanie i wznawianie
  • Wizualna reprezentacja wiadomości głosowych
  • Tworzenie ulubionych dla wszystkich kanałów komunikacji
  • Obsługa wiadomości w trybie offline

WARSZAWA

ul. Anny German 15
01-794 Warszawa

tel. +48  (22) 576 83 60
fax. +48 (22) 875 82 91

Katowice

ul. Żeliwna 38
40-599 Katowice

tel. +48 509 490 713

DZIAŁ SERWISU:

DZIAŁ HANDLOWY: