top of page

PLATFORMA PEXIP INFINITY

Pexip Infinity jest wielokrotnie nagradzaną platformą oferująca usługi integracji różnych światów wideokonferencyjnych.

Dołącz do spotkania przy pomocy: klasycznego terminala wideokonferencyjnego, Microsoft Skype for Business lub Surface Hub, albo każdą dowolną przeglądarką internetową. 

Tritech jest oficjalnym resellerem rozwiązań Pexip na rynku polskim. Oferujemy bezpłatne testy. Zapraszamy do kontaktu.

Pexip Infinity
Pexip Infinity
ROZWIĄZUJE ŁAMIGŁÓWKĘ WIDEOKONFERENCYJNYCH POŁĄCZEŃ KAŻDEGO Z KAŻDYM

Pexip Infinity umożliwia połączenia pomiędzy tradycyjnymi (starszymi) terminalami wideokonferencyjnymi, a apikacjami Microsoft Lync i Skype dla Firm, przeglądarkami internetowymi, tabletami, smartfonami czy systemami telefonicznymi. Pexip Infinity łączy różne systemy i technologie wideokonferencyjne w jedno zintegrowane środowisko. To po prostu działa

77.png
Pexip1
ŁĄCZY MICROSOFT LYNC I SKYPE DLA FIRM ORAZ MS TEAMS, Z OTACZAJĄCYM ŚWIATEM WIDEOKONFERENCYJNYM

Pexip Infinity doskonale integruje się z już funkcjonującym środowiskiem Microsoft'u. Pozwala użytkownikom Lync'a i Skype'a dla Firm (Skype for Business) prowadzić spotkania z każdym bez względu na to jakie rozwiązanie posiada - Lync/Skype dla Firm, przeglądarkę internetową czy tradycyjne terminale wideokonferencyjne. Oczywiście wszyscy uczestnicy będą korzystać wysokiej jakości dźwięku, obrazu HD i udostępniania prezentacji. Pexip Infinity działa zarówno z serwerami Skype dla Firm, Lync 2013, Lync 2010, jak i z usługą w chmurze Microsoft'u, czyli Lync Online w ramach pakietu Office 365.

Pexip Infinity
Pexip2
Pexip Infinity
ZWIRTUALIZOWANE ROZWIĄZANIE

Ponieważ Pexip Infinity jest zwirtualizowanym oprogramowaniem, to aktualizacje, rozszerzenia i nowe funkcje są dostępne natychmiast po ich opublikowaniu. Decyzja o tym, kiedy i w jaki sposób przeprowadzić aktualizację czy rozbudowę rozwiązania należy wyłącznie do administratora systemu. Pexip Infinity jest instalowany jako wirtualne maszyny na platformach VMware ESXi , Microsoft Hyper-V lub innych, dzięki czemu może być administrowany w taki sam sposób jak inne aplikacje.

Pexip3
00.png
WIDEOKONFERENCJE I UNIFIED COMMUNICATIONS STAJĄ SIĘ USŁUGĄ DOSTARCZANĄ PRZEZ DZIAŁ IT

Wdrożenie Pexip Infinity odbywa się w taki sam sposób jak każdego innego oprogramowania - we własnym data center, w prywantej chmurze (private cloud) albo w chmurze publicznej (public cloud). Możliwe są też scenariusze hybrydowe, czyli instalacja serwerów w ramach jednego systemu zarówno we własnym data center, jak i w chmurze. Pexip Infinity oferuje prosty model licencjonowania umożliwiający rozproszonym serwerom korzystanie z jednej puli licencji, co pozwala na wygodne zarządzanie systemem z jednego centralnego punktu i zaoszczędzenie sporej części budżetu.

Pexip Infinity
SIP
Pexip Infinity
ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA

Pexip Infinity nie zmusza użytkowników do zmiany sposobu komunikacji. Nie jest wymagana żadna nowa aplikacja, wtyczki, dodatki czy terminale - użytkownicy mogą nadal korzystać z tych samych narzędzi, ale z zupełnie nowymi możliwościami. To pozwala na bardzo szybkie wdrożenia i natychmiastowe rozpoczęcie pracy na nowej platformie bez kosztownych i czasochłonnych szkoleń czy wsparcia ze strony działu IT (helpdesk).

POŁĄCZENIA Z PRZEGLĄDAREK - WEBRTC

Nie musisz nic instalować z wystarczy przeglądarka WWW, aby w pełni uczestniczyć w spotkaniu wideokonferencyjnym.

Wspierane przeglądarki:
- Google Chrome
- Microsoft Internet Explorer \ MS EDGE
- Apple Safari
- Mozilla Firefox
- Opera

Pexip Infinity
bottom of page