Catchbox - mikrofon do rzucania

Catchbox to system mikrofonowy przeznaczony do...rzucania ;-) w ofercie TRITECHCiekawa propozycja kierowana dla szkół, korporacji i wszystkich tych organizacji które chcą z mocniejszy sposób zaangażować uczestników spotkań, uczniów czy studentów.


Logo twojej firmy na mikrofonie Catchbox,nic prostszego. Możesz zamówić mikrofon ze swoim własnym logo na osłonie (pokrowcu). Jak przygotować grafikę - link poniżej

customization-step-by-step (1)
.pdf
Download PDF • 1.36MB

Dostępne w naszej ofercie 3 zestawy:

- Catchbox Plus - Catchbox Plus to bezprzewodowy system mikrofonowy zawierający mikrofon rzucany Catchbox i mikrofon prezentera, do użytku podczas spotkań, wykładów i wydarzeń z udziałem do 1000 uczestników. Mikrofon do rzucania ma funkcję Automute ™ i jest zasilany przez bezprzewodową ładowarkę. Przechwytuj i nagrywaj dźwięk z dwóch mikrofonów jednocześnie za pomocą analogowych (zbalansowanych + niezbalansowanych) i cyfrowych (USB) sygnałów audio. Catchbox Plus działa w paśmie radiowym 1,8 / 1,9 GHz bez licencji (DECT).

- Catchbox Lite - Catchbox Lite to bezprzewodowy system mikrofonowy z mikrofonem do rzucania Catchbox, przeznaczony do współpracy wideo i szkoleń w małych pomieszczeniach do 100 uczestników. Mikrofon do rzucania jest wyposażony w technologię AutomuteTM i ładuje się za pośrednictwem ładowarki bezprzewodowej. Dźwięk jest dostarczany na dwóch wyjściach - analogowym (niezbalansowanym) i cyfrowym (USB), do przechwytywania i nagrywania dźwięku na żywo. Catchbox Lite działa w wolnym od licencji paśmie radiowym 2,4 GHz (ISM).

- Catchbox Mod - Catchbox Mod przekształca dowolny bezprzewodowy nadajnik typu beltpack w mikrofon do rzucania Catchbox w celu zaangażowania publiczności. Catchbox Mod jest wyposażony w zintegrowany profesjonalny mikrofon i wykorzystuje technologię Automute ™, która automatycznie wycisza Catchbox, gdy jest w ruchu. Specjalnie zaprojektowane kable adaptera zapewniają pełną kompatybilność z nadajnikami wszystkich głównych marek mikrofonów bezprzewodowych.

Zapraszamy do naszego sklepu gdzie znajdziecie Państwo ofertę w raz cenami. Ewentualnie w sprawie wycen indywidulanych prosimy o kontakt na maila handel@tritech.plMikrofony może być używany z dowolną aplikacją komunikacyjną np: Zoom, Webex, Microsoft Teams
21 wyświetlenia

Dziękujemy za subskubcję.