Kaptivo Enterprise

Zmień tradycyjną białą tablicę w nowoczesny system do współpracy cyfrowej

 Zapisuj pełną treść

Nie musisz się już martwić, że ktoś starł z tablicy ważne notatki. Kaptivo automatycznie zapisuje treści z tablicy i możesz ją pobrać w postaci wielostronicowego pliku zawierającego całą historię zmian.

Udostępniaj na żywo

Pozwól wszystkim być na bieżąco. Udostępniaj treść z białej tablicy online przez dowolną przeglądarkę i na dowolne urządzenie bez konieczności pobierania jakiejkolwiek aplikacji. Możesz także współdzielić obraz tablicy w połączeniu wideokonferencyjnym lub poprzez aplikacje do zarządzania projektami.

Krystalicznie czysty obraz

Jakość obrazu jest automatycznie podwyższana poprzez inteligentną cyfrową obróbkę. Dzięki temu otrzymujemy krystalicznie czysty obraz treści z tablicy bez jakichkolwiek odbić światła, cieni czy czy obrazu osób prezentujących.

Bezpieczeństwo

Zdjęcia obrazu białej tablicy robione smartfonami są zazwyczaj nie tylko niskiej jakości, ale także znacznie zwiększają ryzyko wycieku poufnych informacji. Korzystając z kamery Kaptivo odzyskujemy kontrolę nad przechowywaniem i udostępnianiem poufnych treści.Chcesz wiedzieć więcej ? Chcesz poznać cenę lub umówić się na demonstrację. Wypełnij poniższy formularz.


51 wyświetleń

Dziękujemy za subskubcję.