top of page

Neat Frame

Terminale Neat Frame do Zoom i Microsoft Teams teraz w promocyjnej cenie 1490 USD netto. Oferta limitowana czasowo oraz do wyczerpania stanów magazynowych.Jeśli szukasz sposobu na ulepszenie przestrzeni do współpracy dla 1-2 osób. Istnieje prawdopodobieństwo, że szukasz czegoś, co jest proste w konfiguracji i niweluje podział między pracownikami stacjonarnymi i zdalnymi. Chyba mamy dla Ciebie odpowiedź - to Neat Frame.


Neat Frame jest nową kategorią urządzeń, które doskonale nadają się do zaadresowania przestrzeni współpracy w małych skupiskach. Neat Frame jest wysoce elastycznym narzędziem idealnym do pracy z domu, ale również może być wykorzystywany do sal typu focus room, hot deskingu i innych adaptowalnych środowisk pracy. Neat Frame to genialne osobiste urządzenie wideo do sparowania z laptopem lub komputerem stacjonarnym, przenoszące doświadczenia spotkań Zoom i Microsoft Teams na wyższy poziom.


W skrócie o Neat Frame:


  • Niewiarygodnie prosty w konfiguracji i użyciu.

  • Doskonałe wideo dzięki kamerze AI i krystalicznie czysty dźwięk

  • Wyświetlanie kalendarza i rozpoczynanie spotkań jednym dotknięciem

  • Idealny dla biur kadry zarządzającej oraz pracy z domu, huddle rooms, privacy booths, hot deskingu, lobby kiosk i wiele innych.

  • Zwycięzca dwóch prestiżowych nagród Red Dot Design Awards z 2022 r.

Więcej informacji o Neat Frame na stornie producenta neat.no


Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta zapraszamy do kontaktu handel@tritech.pl

48 wyświetleń

Dziękujemy za subskubcję.

bottom of page