top of page

ROOM SYSTEMS / SYSTEMY KONFERENCYJNE DO SAL
 

468656c970bfc29e4711656b237a592e.jpg
logitech_trans.png
LOGITECH SMARTDOCK

Logitech® SmartDock to konsola do sterowania obrazem i dźwiękiem, która zrewolucjonizuje wrażenia związane z korzystaniem z programu Skype® dla firm. Wystarczy jedno dotknięcie, aby rozpocząć telekonferencję w dowolnej sali konferencyjnej. Zaprojektowany we współpracy z firmą Microsoft® SmartDock oferuje rozszerzone możliwości I/O dla tabletu Surface® Pro 4,obejmujące obsługę dwóch wyświetlaczy HDMI1, trzy porty USB 3.1 i gigabitowy Ethernet, dzięki czemu administrator może podłączyć rekomendowane urządzenia takie, jak kamery konferencyjne Logitech. 

KAMERA

Wbudowany czujnik ruchu uruchamia system, gdy ktoś wejdzie do pomieszczenia. Udostępnianie treści z laptopa odbywa się błyskawicznie, dzięki wejściu i rejestracji 1080p60 HDMI. Opcjonalny moduł rozszerzeń oferuje jeden kabel o długości 5 m z możliwością podłączenia HDMI, USB, LAN i zasilania oraz umożliwia estetyczną i sprawną instalację na stole konferencyjnym. Obracana wokół osi podstawa z metalowego odlewu zapewnia dodatkowe zabezpieczenie tabletu Surface Pro 4. Połączenie śrub zabezpieczonych przed manipulacją i gniazda z blokadą typu K zapewnia, że Twój tablet jest zawsze na swoim miejscu, gotowy do spotkania.

czytaj więcej.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O CENĘ

3baeb48e156a0ab643ba2358916f508a.jpg
Rally
Skype Room System Basic

Dotykowy terminal wideokonferencyjny dedykowany do Skype dla Firm, bazujący na Logitech Smartdock wraz z kamerą 4K i urządzeniem głośnomówiącym.

Zestaw Skype Room System — Basic jest idealnym rozwiązaniem dla małych sal konferencyjnych lub pokojów spotkań typu huddle room. Wystarczy podłączyć monitor lub rzutnik i można rozpocząć prezentację lub spotkanie Skype dla Firm


Rozdzielczość kamery: 4K Ultra HD przy 30 kl./s; HD 1080p przy 30 lub 60 kl./s; 720p HD przy 30, 60 lub 90 kl./s
Kamera: 3 ustawienia pola widzenia — 65°, 78° i 90°6

Mikrofon: wbudowane podwójne mikrofony stereo z funkcją automatycznej redukcji zakłóceń.

Dodatkowe funkcje: 5-krotne powiększenie, technologia RightLight™ 3 z HDR,

Urządzenie głośnomówiące Łączność: USB typu „plug and play”, technologia bezprzewodowa Bluetooth i technologia Near Field Communication (NFC) Podstawka urządzenia: umożliwia ustawienie telefonu komórkowego lub tabletu pod idealnym kątem do obsługi wideopołączeń bez drgań Regulatory głośności: dotykowe elementy sterujące do odbierania/kończenia połączeń, zwiększania/ zmniejszania głośności i wyciszania

czytaj więcej....

ZAPYTAJ O CENĘ

lo5c.png
lo5a.png
lo5b.png
logitech_trans.png
Logitech Meetup
Logitech Smartdock
logitech_trans.png
Skype Room System Huddle

Dotykowy terminal wideokonferencyjny dedykowany do Skype dla Firm, bazujący na Logitech Smartdock wraz z kamerą Logitech MeetUp.

Terminal Skype Room System Huddle jest idealnym rozwiązaniem dla salek konferencyjnych mieszczących od 3 do 10 osób. Wystarczy podłączyć telewizor lub rzutnik i można rozpo-czynać prezentację lub spotkanie Skype dla Firm.

Kamera:
Rozdzielczość: 4K Ultra HD, Full HD 1080p, HD 720p przy 30 kl./s
Pole widzenia: 120°
Dodatkowe funkcje: 5x zoom, 3 programowalne wstępne ustawienia kamery (presets)

Urządzenie głośnomówiące (wbudowane w kamerę)
Mikrofon: 3 wielokierunkowe, pasmo przenoszenia 90 Hz–16 kHz, opcjonalny zewnętrzny mikrofon stołowy
Głośnik: do 95 dB, usuwanie echa, eliminacja dźwię-ków w tle

czytaj więcej...

ZAPYTAJ O CENĘ

Group
Skype Room System Advanced

Dotykowy terminal wideokonferencyjny dedykowany do Skype dla Firm, bazujący na Logitech Smartdock wraz z kamerą Logitech Group.

Terminal Skype Room System Advanced jest idealnym rozwiązaniem dla średnich i dużych salek konferencyjnych. Wystarczy podłączyć jeden lub dwa wyświetlacze (telewizory,monitory lub rzutnik) i można rozpoczynać prezentację lub spotkanie Skype dla Firm.


Rozdzielczość: Full HD 1080p przy 30 kl./s2
Kamera: 90°, ruch w pionie 130°, ruch w po-ziomie 260°

Zestaw głośnomówiący: dwukierunkowy zestaw głośników emituje rzeczywisty dźwięk, który jest czysty, boga-ty i zrozumiały dla uczestników
Elementy sterujące: pilot z możliwością dokowania, przyci-ski do odbierania/kończenia połączeń, regulacji gło-śności, wyciszania i sterowania kamerą
 

czytaj więcej...

ZAPYTAJ O CENĘ

group.png
lo5a.png
logitech_trans.png
bottom of page