top of page

ROOM SYSTEMS / SMARTDOCK
 

3a516d456e4a7f18af729a24d24087d8.jpg
logitech_trans.png
FUNKCJE I ZALETY LOGITECH SMARTDOCK:

Konsola sterowania obrazem i dźwiękiem
Konsola SmartDock i tablet Microsoft Surface Pro 4 optymalizują wrażenia podczas współpracy przy użyciu programu Skype® dla firm w miejscach spotkań. Zostaw laptopa na biurku, wejdź do dowolnego miejsca spotkań i rozpocznij zoptymalizowaną wideokonferencję Skype dla firm jednym dotknięciem.

Bezpieczne mocowanie tabletu Surface Pro 4 z zasilaniem
Śruby zabezpieczone przed manipulacją i gniazdo z blokadą typu K zapewniają, że tablet Surface Pro 4 jest zawsze na swoim miejscu, naładowany i gotowy na najważniejsze spotkania — Twoje.

Obracana na osi podpórka z metalowego odlewu
Ta wytrzymała, świetnie zaprojektowana o eleganckiej, industrialnej stylistyce podstawa zapewnia wysokiej klasy mocowanie tabletu Surface Pro 4.

Rozszerzona obsługa we/wy dla tabletu Surface Pro 4
Obsługuje liczne wdrożenia i metody podłączenia urządzenia z podwójnym gniazdem wyświetlacza 1080p, wejściem HDMI do udostępniania treści 1080p60, trzema portami USB 3.1 typu A, gigabitowym Ethernetem i mini-złączem słuchawkowym.

Czujnik ruchu na podczerwień 
Wygodnie aktywuje system, gdy wykryty zostanie ruch w miejscu spotkań i automatycznie przełącza się w tryb hibernacji w celu oszczędzania energii, gdy pomieszczenie jest puste.

Uproszczona instalacja

Opcjonalny ekstender łączy kable HDMI, USB, LAN i zasilania w jednym kablu o długości 5 m, umożliwiając estetyczną instalację na stole konferencyjnym bez gąszczu przewodów.

Zintegrowana obsługa systemu Logitech GROUP w opcjonalnym ekstenderze
Ekstender Logitech SmartDock w połączeniu z systemem Logitech GROUP eliminuje konieczność użycia koncentratora GROUP, zasilacza i powiązanych kabli.

Zaprojektowany we współpracy z firmą Microsoft
Ścisła współpraca firm Logitech i Microsoft zapewnia pełną, bezproblemową integrację z tabletem Surface Pro 4 i programem Skype dla firm.

Konfiguracja kamery typu „plug and play”
Po prostu podłącz kamerę do zasilanego koncentratora przy użyciu dostarczonego kabla 4,9 m, aby błyskawicznie rozpocząć korzystanie.

SmartDock działa ze wszystkimi kamerami konferencyjnymi Logitech ConferenceCam
SmartDock działa z szeroką gamą urządzeń audiowideo w miejscu spotkań. Wszystkie kamery konferencyjne Logitech działają z urządzeniem SmartDock.

Optymalizacja dla programu Skype dla firm
SmartDock umożliwia niedrogą współpracę o wysokiej jakości przy użyciu programu Skype dla firm we wspólnych miejscach spotkań. Wideokonferencja w każdej sali spotkań.


 

 

ZAPYTAJ O CENĘ

Smartdock
bottom of page