top of page

WIDEOKONFERENCJE

zzz-70008cc.jpg
SYSTEMY WIDEOKONFERENCYJNE

Producenci oferują rozwiązania oparte na kamerach najwyższej jakości 4K ze wbudowanymi mikrofonami kierunkowymi, które potrafią w inteligenty sposób kadrować osoby uczestniczące w spotkaniu, a poprzez zastosowanie zaawansowanych kodeków obraz przekazywany jest w sposób płynny nawet przy niewielkim pasmie internetowym. Rejestrowanie terminali w usługach chmurowych, takich jak: Zoom, CISCO Spark, Microsoft Skype for Bussines online czy usługa firmy Tritech, jaką jest platforma Treecloud, oferuje nam możliwość połączeń w bardzo prosty sposób z innymi uczestnikami poprzez terminale wideo, przeglądarki internetowe czy aplikacji na telefon i tablet.​

Proponowane rozwiązanie:

Authorized Reseller Wt.png
cisco.png
SYSTEMY WIDEOKONFERENCYJNE DLA Microsoft TEAMS

Certyfikowane przez Microsoft systemy wideokonferencyjne.

Obecnie Ms Teams oferuje nam możliwości stworzenia rozwiązań opartych na grupowych system konferencyjnych dla sal. Są to systemy wideo oparte o dedykowaną aplikację Microsoft Teams o wysokiej jakości transmisji wideo oraz głosu.

Przykładem systemu konferencyjnego do Teams jest Logitech Tap w zestawie z intel Nuc i kamerą Logitech (Meetup lub Rally). Idealny zestaw do dowolnej wielkości pomieszczenia. Zarówno dla małych pokojów typu huddle room z kamerami szerokokątnymi, jak i dla dużych sal z kamerą PTZ.

Proponowane rozwiązanie:

logitech_trans.png
lenovo.png
image3688.png
bottom of page