WIDEOKONFERENCJE

SYSTEMY WIDEOKONFERENCYJNE

Producenci oferują rozwiązania oparte na kamerach najwyższej jakości 4K ze wbudowanymi mikrofonami kierunkowymi, które potrafią w inteligenty sposób kadrować osoby uczestniczące w spotkaniu, a poprzez zastosowanie zaawansowanych kodeków obraz przekazywany jest w sposób płynny nawet przy niewielkim pasmie internetowym. Rejestrowanie terminali w usługach chmurowych, takich jak: Zoom, CISCO Spark, Microsoft Skype for Bussines online czy usługa firmy Tritech, jaką jest platforma Treecloud, oferuje nam możliwość połączeń w bardzo prosty sposób z innymi uczestnikami poprzez terminale wideo, przeglądarki internetowe czy aplikacji na telefon i tablet.​

Proponowane rozwiązanie:

Authorized Reseller Wt.png
cisco.png
SYSTEMY WIDEOKONFERENCYJNE DLA SKYPE FOR BUSINESS

Certyfikowane przez Microsoft systemy wideokonferencyjne. (artykuł)

Obecnie Skype dla firm oferuje nam możliwości stworzenia rozwiązań opartych na grupowych system konferencyjnych dla sal. Są to systemy wideo oparte o dedykowaną aplikację Microsoft SRS 2 o wysokiej jakości transmisji wideo oraz głosu. Microsoft Surface Hub to tak naprawdę wysokiej mocy komputer z ekranem 55 lub 84 cali, zoptymalizowany pod kątem pracy w salach konferencyjnych.  

Innym przykładem systemu konferencyjnego do Skype dla firm jest Logitech Smartdock. Idealny zestaw do dowolnej wielkości pomieszczenia. Zarówno dla małych pokojów typu huddle room z kamerami szerokokątnymi, jak i dla dużych sal z kamerą PTZ.

Proponowane rozwiązanie:

logitech_trans.png
lenovo.png

Our location:

Tritech New Technologies sp.z o.o  

Warszawa, ul. Anny German 15

Email. info@tritech.pl

Tel. +48 22 5768360

Zoom, Cisco , Polycom

+48 22 5768360      info@tritech.pl

  • Szary LinkedIn Icon
  • Ikona szara Facebook
  • YouTube
0